Wednesday, 17 July, 2024

„Wizz Air“ aviakompanijai skirtas prestižinis įvertinimas


Aplinkai draugiškiausia aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje „Wizz Air“ vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com paskelbtame reitinge išrinkta geriausia žemų sąnaudų oro linijų bendrove Europoje 2020-iesiems.

Šis reitingas laikomas vienu iš svarbiausių ir labiausiai gerbtinų aviacijos pasaulyje. Tai jau antrieji metai iš eilės, kai „Wizz Air“ sulaukia ypatingo pripažinimo.

„Didžiuojamės gavę šį prestižinį apdovanojimą. Tai dar kartą pabrėžia „Wizz Air“ atsidavimą savo klientams, nuolat investuojant į jų patirtis, siūlant žemiausias galimas kainas ir vis augantį kelionių tinklą, – sako „Wizz Air“ vykdomasis direktorius Stephen Jones. – Mes toliau ieškosime naujų galimybių, užtikrindami, kad išliksime atsakingu verslu, kurio ULCC verslo modelis bus nepažeistas plečiant orlaivių parką iki 300 itin efektyvių ir modernių orlaivių. Mūsų draugiška įgula nekantrauja pasveikinti jus viename iš mūsų naujų, modernių orlaivių. “

Airlineratings.com sudaromas reitingas padeda keleiviams apsispręsti dėl saugiausių ir geriausių avialinijų kompanijų, su kuriomis galima skristi. Į šį reitingą patenkančios aviakompanijos turi būti inovatyvios, pasižymėti puikiu maršrutų tinklu ir gauti aukščiausius saugumo įvertinimus. Visos bendrovės yra vertinamos pagal griežtus vertinimo kriterijus, kuriuos nustatė ilgametę patirtį sukaupę airlineratings.com atstovai.

Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 120 „Airbus“ A320,  A321 ir A321 neo tipo orlaivių. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo daugiau nei 700 maršrutų, jungiančių 152 kryptį 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 5000 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per paskutinius 12 mėnesių rinkosi 38 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat neseniai metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ paskelbė bendrovę už pasiekimus „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year). Šveicarijos oro linijų žvalgybos įmonės CH-AVIATION duomenimis, „Wizz Air“ valdo vieną jauniausių orlaivių parkų pasaulyje.

2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031