Wednesday, 17 July, 2024

„Park Town” verslo centras sparčiai pildosi: persikels dar viena IT bendrovė


Vasaros pabaigoje duris atversiantis antrasis Vilniaus verslo centro „Park Town” pastatas „East Hill” sparčiai pildosi nuomininkais. Šią savaitę sandorį dėl 1660 kv. m. biurų patalpų nuomos su projekto vystytoja, viena didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, verslui ir poilsiui kuriančia bendrove „Darnu Group” sudarė dvidešimt metų klientams visame pasaulyje IT sprendimus siūlanti JAV kapitalo įmonė „MarkMonitor”.

Penktadalį bendrovės darbuotojų Lietuvos padalinyje įdarbinusi „MarkMonitor” į naująsias patalpas, kuriose įrengs 150 darbo vietų, iš dabartinės būstinės Olimpiečių gatvėje persikels spalio mėnesį. Modernių patalpų interjerą kuria architektė Lina Bakienė, o atsikvėpti tarp darbų įmonės specialistai galės 100 kv. m. privačioje terasoje su vaizdu į būsimą japonišką sodą.

Praėjusius metus „Darnu Group” pabaigė sudarydama vieną didžiausių rinkoje, 4400 kv. m. patalpų nuomos „East Hill” pastate sandorį su pasaulyje pirmaujančia mineralinių trąšų gamintoja ir aplinkosaugos sprendimų teikėja „Yara International”, neseniai pranešta ir apie IT bendrovės „TIA Technology” Lietuvos padalinio persikėlimą į 1500 kv. m. patalpas „Park Town” verslo centre. Į jį savo biurus rugsėjį perkels ir „Adventure”, „Glera Game”, „Saldi kava” bei „Mars Lietuva” bendrovės, taip pat – ir Lietuvos krepšinio lyga.

„Šiuo metu „East Hill” pastate jau rezervuota apie 80 proc. erdvių. Toks antrojo „Park Town” pastato užsipildymo nuomininkais tempas mums aiškiai indikuoja, kad rinkoje susiformavęs didelis poreikis energetiškai efektyviems ir technologiškai pranašiems biurų pastatams”, – sako „Darnu Group” turto valdymo direktorius Linas Savickas.

Modernūs A klasės biurų „Park Town” pastatai atitinka efektyvių šiuolaikinių technologijų ir atsakingo resursų naudojimo klasifikacijos standartą. Juose sumontuoti fasadai su saulės moduliais, įrengta patalpų drėkinimo sistema, užtikrinti individualūs darbo vietos apšviestumo ir kiekvienos patalpos mikroklimato valdymo sprendimai, taip pat patalpų būvio ir langų pozicijos jutikliai. Antrojo, beveik 15 tūkst. kv. m. ploto pastato „East Hill” statybos pabaiga numatyta šių metų vasarą.

Pirmajame, jau veikiančiame 7,2 tūkst. kv. m ploto 7 aukštų „Park Town” pastate išnuomotas visas plotas. Čia įsikūrė IT paslaugų kompanija „Alna”, darbo vietų nuomos kompanija „Regus”, bendrovės „Trans Eu Baltic”, „Fortevento”, „Tieto Lietuva”, „Inventi” ir kitos. Pirmajam pastatui suteiktas BREEAM „New Construction Excellent” sertifikatas.

„Park Town” verslo centro darbuotojai galės naudotis aukščiausius reikalavimus atitinkančiomis konferencijų salėmis, sporto klubu „RE.FORMATAS”, kavinėmis, restoranais, grožio salonu, drabužių valykla ir atvira visiems miestiečiams terasa, vėliau greta pastatų nusidrieks unikalus sostinėje japoniškas sodas. Į „Park Town” verslo centrą „Darnu Group” investuoja 40 mln. Eur.

2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031