Wednesday, 17 July, 2024

Verslo centras „Paupys“ jau kelia vainiką


Daugiau nei 100-o darbininkų vienu metu statomas modernus verslo centras „Paupys“ skelbia svarbaus etapo pabaigą – penktadienį ant pradėto dengti stogo iškėlė vainiką. Projekto vystytojai skelbia, kad išnuomota ir rezervuota  – kiek daugiau nei pusė komercinių erdvių.

„Laikydamiesi projekto pradžioje numatytų grafikų, šiandien jau turime visas pagrindines pastato konstrukcijas, vamzdynus, grindis, langus, pradėti įrenginėti fasadai ir stogas. Darbai juda labai sparčiai“, – projekto pažangą komentavo „Paupio“ kvartalą plėtojančios vienos didžiausių Lietuvoje erdves gyvenimui, darbui ir poilsiui erdves kuriančios bendrovės „Darnu Group“ Turto valdymo skyriaus vadovas Linas Savickas.

Planuojama, kad viename iš septynių „Paupio“ kvartalų, skirtame komercinei ir administracinei  veiklai, įsikurs ne tik 15 tūkst. kvadratinių metrų ploto verslo centras, bet ir konferencijų centras, sporto klubas bei daugybė nedidelių, įvairias paslaugas teikiančių įmonių.  Čia įsikurs ir  „Paupio gurmanų namai“, kurie tikimasi taps ne tik būsimų gyventojų ir čia dirbančių mėgstama vieta praleisti laiką, bet ir taptų traukos centru visiems vilniečiams bei miesto svečiams. Čia įsikurs geriausi maisto gamintojai, veiks gurmanų maisto akademija, vyks įvairiausi renginiai, lankytojai galės įsigyti unikalios lietuviškos produkcijos.  

„Planuojame, kad verslo centre ir kvartale aplink jį veiks nuo 30 iki 35 įmonių. Siekiame sukurti pilnavertę erdvę, galinčią patenkinti visus čia gyvenančių ir dirbančių poreikius – nuo vaistinės ar grožio salono iki prabangaus restorano ar greitos užkandinės“, – sakė L. Savickas.

Pasak komercinio NT eksperto, nieko nelaukdami interjero sprendimų jau ieško ir būsimieji naujakuriai. Daugelio jų interjero projektai – jau sukurti ir patvirtinti.

„Paupyje įsikursiančios įmonės ieško savitų, originalių, būtent joms artimų sprendimų – vyrauja konkrečius prekės ženklus atspindinčios spalvos, susiformavusią filosofiją atitinkantys išplanavimai. Nuomininkams čia palikome visišką laisvę ir itin lanksčiai žiūrime į pageidavimus erdvių išdėstymui – tikime, kad šių dienų profesionalai geriausiai jaučiasi būtent jiems sukurtose erdvėse“, – teigė „Darnu Group“ atstovas.

Planuojama, kad pirmosios įmonės į verslo centrą „Paupys“ įsikels dar šiais metais.

L. Savicko teigimu, Paupyje nuomai skirtos komercinės erdvės bus pritaikytos vidutiniams ir didesniems verslams, kuriems svarbu dirbti naujose, išskirtinės architektūros erdvėse, pačiame miesto centre, su visa dirbantiems žmonėms pritaikyta infrastruktūra ir paslaugomis.

„Paupio“ rajoną sudarys septyni kvartalai, šeši iš jų – gyvenamieji. Čia turėtų įsikurti per 700 šeimų. Naujai sukurtas savarankiškas rajonas taps viena iš žaliausių senamiesčio dalių, sujungsiančia istorinio reljefo kontūrus ir šiuolaikišką, itin aukštos klasės, septynių žinomiausių Lietuvos architektų komandų kurtą architektūrą.

2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031