Wednesday, 17 July, 2024

IBX NAGŲ STIPRINIMO SISTEMA


Sveiki ir išpuoselėti nagai yra kiekvienos moters svajonė, tačiau neretai dėl lūžtančių, išsisluoksniavusių nagų juos norisi slėpti, užlakuoti ar priauginti naujus. Tačiau skubėti neverta – jau yra sukurta pažangi nagų stiprinimo sistema IBX, pajėgi išgydyti ir sustiprinti Jūsų nagus.

IBX SISTEMA – KAS TAI?
IBX sistema yra pirmoji gydomoji priemonė, skirta probleminiams nagams. Tai giliai į nagą prasiskverbiantys nagų gydymo ir stiprinimo preparatai, pajėgūs išspręsti daugelį nagų išvaizdos ir sveikatos problemų. IBX sistemos naudojimas padeda pašalinti tokias nagų problemas kaip nago plokštelės sluoksniavimasis bei skilinėjimas, baltos dėmės. Kartu nagai stiprinami ir skatinamas jų augimas.

IBX SISTEMOS ISTORIJA
Nors IBX sistema pasaulinėje rinkoje pristatyta nesenai, ji jau užsitarnavo palankumą tarp manikiūro specialistų ir moterų. Ją sukūrė nagų ir grožio industrijoje daug metų dirbanti kompanija „Famous Names“. Tai patyrusi gamtinių ir sertifikuotų preparatų gamintoja ir daugelio pažangių manikiūro priemonių bei produktų kūrėja.

KAIP VEIKIA IBX SISTEMA?
IBX sistemos preparatais nagas padengiamas kaip lakas ir veikia tarsi dvipusė lipni juosta, suklijuojanti pažeistas nago zonas. Nagų paviršius šildomas LED arba UV lempomis ir taip skatinamas preparatų maksimalus prasiskverbiam į nago plokštelę.

REZULTATAI
IBX terapija grąžina nagams sveiką išvaizdą bei natūralią spalvą, padeda suklijuoti nago žvynelius, atstatyti nago plokštelę, užpildyti nelygumus, vageles, sumažinti nago paviršiuje atsirandančias baltąsias dėmes. Negana to, IBX sistema standina nago plokštelę, sutvirtindama viršutinį keratino sluoksnį. Po IBX preparatų naudojimo nagai įgauna apsaugą nuo dažnų, bei galimai žalojančių nago paviršių, veiksnių. Aprašyti rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros.

PLANUOJANČIOMS PRISIAUGINTI NAGUS ARBA DENGTI JUOS GELINIU LAKU
Specialistai rekomenduoja IBX sistemos preparatus naudoti ir moterims, norinčioms užsiauginti ilgus nagus arba kaip nagų apsaugą prieš padengiant geliniu laku. IBX sistema yra nepamainoma priemonė planuojančioms atlikti gelinį priauginimą ar gelinį lakavimą.

IBX preparatai naudojami siekiant geresnio natūralaus nago sukibimo su geliniu laku, kitomis modeliavimo priemonėmis, kokybiškai nagų priežiūrai bei apsaugai. IBX sistema naudojama prieš nagų lakavimą geliniu laku arba iš karto po gelinio lako nuėmimo.

Taigi, IBX nagų stiprinimo sistema yra pažangi nagų puoselėjimo priemonė, kurios pagalba, greitai atauginsite ilgesnius ir sveikesnius nagus, pašalinsite nagų problemas ir trūkumus. IBX sistemos paslaugą teikti ir preparatus naudoti leidžiama tik sertifikuotiems meistrams, tad, jau dabar užsiregistruokite procedūroms ir po pirmosios procedūros džiaukitės gražėjančiais nagais.

Procedūra atliekama grožio salone „Žierė” Vilniuje (www.ziere.lt)

2024 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031